Pyreneittenkoirien ja Pyreneittenpaimenkoirien Kasvattajia

Pyreneittenkoirat

Blaireau Noire
http://www.saunalahti.fi/tkoivu3/
Hillevi ja Tapani Koivusalo
Pursijärventie 11
12100 OITTI
Puh: 019 783 038, 040 865 4202
blaireau.noire@saunalahti.fi

Echo de´Chien
http://www.echodechien.com
Marion-Silvia Diener
Kuuse 23
Laagre, Viro
Puh: +37256951142
echodechien@gmail.com

Jääkuningattaren
http://www.jaakuningattarenkennel.com/
Virpi Hirvelä
Bergkullantie 39
01120 Västerskog
Puh: 0451351099
jaakuningattaren@gmail.com

Lumienkelin
http://www.netikka.net/pirjo.suominen
Pirjo Suominen
Peräkyläntie 65
61760 Ilvesjoki
Puh: 040 831 2078
pirjo.suominen@netikka.fi

Mountain´s Pearl
http://www.mountainspearl.com
Päivikki Tenhovuori
Laaselantie 80
16900 Lammi
Puh: 0451277610
mountainspearl.kennel@gmail.com

Varjomäen
http://kennelvarjomaen.fi
Marika Leivonen
Hämeen Härkätie 3544
14300 Hämeenlinna
Puh: 0400- 769011
marika@kennelvarjomaen.fi

Pyreneittenpaimenkoirat, pk

Berger d´Arbazile
http://www.berger-d-arbazile.fi
Kati Hurskainen
Anian Rantatie 994
33980 Pirkkala
Puh: +358 44 383 8840
kati@berger-d-arbazile.fi

Casse-Noisettes
http://www.kotiposti.net/casse/
Jaana Viinikka
Ilveskalliontie 63
37200 Siuro
Puh: 040 533 8389
casse@kolumbus.fi

Drole D´Oiseau
http://drole1doiseau.wix.com/droledoiseau
Lea Riihimäki ja Janne Reinikka
Arontie 41
32800 Kokemäki
Puh: +358 40 937 1007
drole1doiseau@gmail.com

D´Épinette Noire
http://kenneldepinettenoire.weebly.com
Penita Pilve
Voimakatu 1 A 24
33100 Tampere
Puh: 050-308 0171
penita.pilve@fimnet.fi

Entre Nous
http://entrenous.fi
Soile Tankka
Huomolantie 38
54530 Luumäki
Puh: +358505395672
soiletankka@gmail.com

Salokannel
http://kennelsalokannel.weebly.com/
Tanja Salomies
Rumputie 36
54120 Pulp
Puh: 040 544 5688
salokannel@pp.inet.fi

Pyreneittenpaimenkoirat, lk

Casse-Noisettes
http://www.kotiposti.net/casse/
Jaana Viinikka
Ilveskalliontie 63
37200 Siuro
Puh: 040 533 8389
casse@kolumbus.fi

Eloveenan Ehta
http://arripyrrit.blogspot.fi
Sanna Tapaninaho

Kempele
Puh: 040 8474 214
sanna.tapaninaho@gmail.com

Kivasti
http://seonkiva.blogspot.fi/
Heidi Utriainen

Joensuu
Puh: 0503498098
heidi.utriainen@gmail.com

Tottakai
http://www.tottakai.com
Seija Vikman
Kokoojatie 31
48410 Kotka
Puh: 050 526 2552
tottakai.kennel@gmail.com

Huom !
Jos haluat tietosi näille sivuille, ota yhteyttä Rahastonhoitajaan. Tietojen muuttuessa, ilmoitathan siitä yhdistyksen sihteerille, Kiitos !

tulostettava versio