Pyreneittenkoirien ja Pyreneittenpaimenkoirien Kasvattajia

Pyreneittenkoirat

Blaireau Noire
http://www.saunalahti.fi/tkoivu3/
Hillevi ja Tapani Koivusalo
Pursijärventie 11
12100 OITTI
Puh: 019 783 038, 040 865 4202
blaireau.noire@saunalahti.fi

Chenespace
https://www.facebook.com/chenespace/
Tuulikki Tammiala-Salonen, Tuulia & Juulia Salonen


Puh: 050-5885548, 045-6648262, 050-5765875
chenespace@kolumbus.fi

Loyal Love

Marika Näpärä

32100 Ypäjä
Puh: 0406627552
Loyal-love@outlook.com

Lumienkelin

Pirjo Suominen
Peräkyläntie 65
61760 Ilvesjoki
Puh: 040 831 2078
pirjosuominen50@gmail.com

Mountain´s Pearl
http://www.mountainspearl.com
Päivikki Tenhovuori
Laaselantie 80
16900 Lammi
Puh: 0451277610
mountainspearl.kennel@gmail.com

Pyreneittenpaimenkoirat, pk

Berger d´Arbazile
http://www.berger-d-arbazile.fi
Kati Hurskainen

Pirkkala
Puh: +358 44 383 8840
kati@berger-d-arbazile.fi

Casse-Noisettes
https://kennel-casse-noisettes.webnode.com/
Jaana Viinikka
Ilveskalliontie 63
37200 Siuro
Puh: 040 533 8389
casse@kolumbus.fi

Drole D´Oiseau
http://drole1doiseau.wix.com/droledoiseau
Lea Riihimäki ja Janne Reinikka
Arontie 41
32800 Kokemäki
Puh: +358 40 937 1007
drole1doiseau@gmail.com

D´Épinette Noire
http://kenneldepinettenoire.weebly.com
Penita Pilve
Paistetie 19
33480 Ylöjärvi
Puh: 050-308 0171
penita.pilve@fimnet.fi

Salokannel
http://kennelsalokannel.weebly.com/
Tanja Salomies
Rumputie 36
54120 Pulp
Puh: 040 544 5688
salokannel@pp.inet.fi

Pyreneittenpaimenkoirat, lk

Casse-Noisettes
https://kennel-casse-noisettes.webnode.com/
Jaana Viinikka
Ilveskalliontie 63
37200 Siuro
Puh: 040 533 8389
casse@kolumbus.fi

Tottakai
http://facerase-tottakai.simplesite.com
Seija Vikman
Kokoojatie 31
48410 Kotka
Puh: 050 526 2552
tottakai.kennel@gmail.com

Huom !
Jos haluat tietosi näille sivuille, ota yhteyttä Rahastonhoitajaan. Tietojen muuttuessa, ilmoitathan siitä yhdistyksen sihteerille, Kiitos !

tulostettava versio
Syyskokouksen 2020 dokumentit

2020-11-05 20:30:39

Kevätkokouksen dokumentit

2020-06-05 17:57:17

Jalostusuroslista

2020-05-07 08:46:36

Tärkeä tiedote jäsenistölle!

2020-03-18 16:18:02

JÄSEN, OSALLISTU TÄSTÄ LINKISTÄ YHDISTYKSEN JÄSENK

2020-02-24 19:20:51

Syyskokouksen dokumentit

2019-12-23 10:54:08

Uutiset kokonaisuudessaan sekä lisää uutisia löytyy täältä.